Oficjalne rozpoczęcie nowej kadencji Rady Gminy Kazanów

Odsłony: 442

Nowa kadencja Rady Gminy Kazanów oficjalnie rozpoczęta

7 maja 2024 roku w Kazanowie odbyła się pierwsza sesja nowej kadencji Rady Gminy. W trakcie uroczystości wójt Teresa Pancerz-Pyrka oraz radni złożyli uroczyste ślubowanie, oficjalnie rozpoczynając realizację planów na lata 2024-2029.

Uroczyste ślubowanie

Inauguracja nowej kadencji była momentem pełnym powagi, podczas którego wójt gminy Teresa Pancerz-Pyrka oraz wszyscy radni wyrazili gotowość do służby społeczności lokalnej. Uroczyste ślubowanie to nie tylko formalność, ale też potwierdzenie zobowiązań, które podejmują przed mieszkańcami Kazanowa, obiecując pracować na rzecz ich dobra i rozwoju gminy. - Przed nami nowa kadencja, pełna wyzwań, ale i możliwości. Gratuluję każdemu z nowo wybranych radnych i cieszę się na współpracę, która na pewno przyniesie wymierne efekty dla całej naszej społeczności. Jako wójt, z pełnym zaangażowaniem podejmuję się wyzwań, aby nasza gmina rozwijała się harmonijnie i zgodnie z oczekiwaniami mieszkańców. Razem z radnymi będziemy tworzyć przyszłość Kazanowa, opierając się na innowacyjnych rozwiązaniach i podejmowaniu działań, które będą sprzyjać poprawie jakości życia w gminie. Dziękuję za zaufanie i zapewniam, że z całych sił będę dążyć do tego, aby nie zawieść pokładanych we mnie nadziei – powiedziała wójt Teresa Pancerz-Pyrka, która przez kolejną już kadencję będzie stała na czele samorządu.

Oczekiwania i plany na nową kadencję

Nowo wybrani liderzy stoją przed wyzwaniami związanymi z rozwojem Kazanowa, a ich decyzje będą miały wpływ na codzienne życie jego mieszkańców. Społeczność lokalna oczekuje, że Paweł Kaca jako przewodniczący Rady, wspierany przez Szymona Wolińskiego jako wiceprzewodniczącego oraz pozostałych radnych, dobrze poradzą sobie z powierzonymi zadaniami i zainicjują projekty z korzyścią dla całej gminy. Nowa kadencja będzie okresem, w którym władze będą miały szansę na dalsze wprowadzanie dobrych rozwiązań i podejmowanie szeregu działań na rzecz rozwoju gminy Kazanów.

Podsumowując, pierwsza sesja nowej kadencji Rady Gminy Kazanów nie tylko formalnie inauguruje pracę radnych i pani wójt, ale jest również dobrą zapowiedzią dalszego rozwoju i postępu lokalnej społeczności.

Skład Rady Gminy Kazanów kadencji 2024-2029:

 1. Szymon Woliński
 2. Jan Szczepanowski
 3. Paweł Kaca
 4. Beata Wlazłowska
 5. Andrzej Trzos
 6. Barbara Korczak
 7. Waldemar Barszcz
 8. Stanisław Mularczyk
 9. Jarosław Rutkowski
 10. Izabela Jamka
 11. Bernard Dolega
 12. Jolanta Wojtyniak
 13. Anna Styczeń
 14. Mariusz Dziuba
 15. Michał Jamka

nowa kadencja

nowa kadencja

nowa kadencja

nowa kadencja

nowa kadencja

nowa kadencja

nowa kadencja

nowa kadencja